MİSYONUMUZ


Kendini sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda en kaliteli hizmeti vermek, sektördeki liderlik vasıflarını korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp lider bir taşıma firması olmak.


Gelişmekte olan şehircilik anlayışı doğrultusunda toplu taşıma araçları her geçen gün daha çok tercih edilmektedir. Firmamız geniş ve uzman kadrosuyla dürüstlük, emniyet ve titizlik ilkeleri ile çalışarak kamu kurumları şirketler, ve fabrikaların personellerini mesai kaybına uğratmadan evinden işine, iş yerlerinden alıp evlerine güvenli, rahat, dakik bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.


Tüm servis sürücülerimiz trafik kurallarına uyan, iş deneyiminde tecrübeli, tüm sertifikaları, alınmış sorumluluk sahibi, güler yüzlü yaklaşım sahibi kişilerden seçilmektedir. Rsb Turizm olarak Personel Taşımacılığını yüksek model, bakımlı, iç ve dış temizlikleri günlük yapılan, konforlu, klimalı, hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizhatı eksiksiz araçlardan oluşmaktadır. Uzman kadromuz ve yüksek model araç parkımız ile güvenli, dakik, doğru ve kaliteli yolculuk sunmayı hedef haline getirmiştir.


VİZYONUMUZ


Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak, Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, Koşulsuz ve güler yüzlü müşteri memnuniyetini sağlamak, Güvenilirliği sürdürülebilir kılmak, Kaliteli ve standart hizmeti müşterilerimize sunmak, Konuklarımızın zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Personelin eğitim ve motivasyonuna önem vererek, verimliliği artırıp sisteme katkılarını sağlamak, Kaliteli insan unsurunu ön plana çıkararak, başarıya inanmış verimli bir ekip çalışmasını gerçekleştirmek, Sektördeki öncü yapımızla Sincan ve çevresinin tanıtımına katkı sağlamak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı RSB Turizm olarak yerine getirmek.


GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com