VIP KİRALAMA


RSB Turizm, 1998 yılından beri taşımacılık sektöründe hizmet veren bölgenin en köklü firmalarındandır. Vip taşımacılık alanında lüks araç filomuzla her tür ihtiyacınıza cevap veriyoruz. Vip minibüsler ve diğer vip araçlarımızla konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanız için var gücümüzle yıllardır çalışıyoruz. Havaalanı transferleri, otel transferleri, iş gezileri ve turizm amaçlı geziler için kullanabileceğiniz vip taşımacılık hizmeti ile seyahat etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


Ankara bölgesinde ister kendiniz için isterseniz de yerli ve yabancı konuklarınız için konforlu taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hizmetimizden faydalanacak olan konuklarımıza en iyi hizmeti vermek için araçlarımızın bakımlarını ve araç içi temizliklerini düzenli olarak yaptırıyoruz. Bu sayede baştan sona kaliteli bir deneyimi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Alanında uzman ve eğitimli araç personelleri ile de vip taşımacılık deneyimini kusursuz hale getiriyoruz.


Ankara Esenboğa Havalimanı’na gelen konuklarınız veya kendiniz için faydalanabileceğiniz vip transfer hizmeti ile dilediğiniz adrese güvenle seyahat edebilirsiniz. RSB Turizm konuklarınızın havalimanından alınarak otele veya belirttiğiniz herhangi bir adrese konforlu bir şekilde götürülmesini sağlar. Bu sayede konuklarınıza konforlu bir yolculuk sunarak ne kadar değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.


VIP taşımacılık hizmeti içerisinde farklı imkanlar barındıran pek çok araç ile verilebilir. Örneğin, konuklarınızın geniş ve konforlu bir yolculuk yapmasını istiyorsanız filomuzda yer alan VIP minibüsleri kiralayabilirsiniz. Bu lüks araçlar genellikle 3 veya daha fazla konuk olduğunda sıklıkla tercih edilir. Siz de Ankara’ya gelecek olan konuklarınıza eşsiz bir deneyim sunmak için vip taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. VIP taşımacılık hakkında daha fazla bilgi almak için bize site üzerinde yer alan iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.


GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com