TUR TAŞIMACILIĞI


Turizm taşımacılığı; gezi, seyahat veya tur amacıyla kişilerin, grupların belirli bir bölgeye veya bölgelere taşınması hizmetine verilen isimdir. Bir firmanın turizm taşımacılığı yapabilmesi için belirli belgelere ve izinlere sahip olması gerekir. Bu belgelerin dışında güvenli bir seyahat için turizm taşımacılığı hizmetinin alınacağı firmanın güvenilir bir firma olması gerekir.RSB Turizm, 1998 yılına dayanan sektör tecrübesi ile Ankara bölgesindeki öncü turizm taşımacılık firmalarından biridir.


Turizm taşımacılığı okul gezileri, şirket gezileri, eğlence gezileri, şirket etkinlikleri, dernek etkinlikleri, dernek gezileri gibi tüm faaliyetleri kapsar. Haliyle tüm bu taşımacılık ihtiyaçları için gereken araç sayısı ve büyüklükleri değişiklik gösterebilmektedir. Farklı sayıda ve farklı özelliklere sahip araç ihtiyaçları için RSB Turizm’in geniş araç filosu aradığınız çözümü en uygun fiyatlarla bulmanızı sağlar.


Müşterilerimizden gelen farklı taleplere en hızlı ve en uygun fiyatlarla cevap vermemizin yanı sıra güvenli ve konforlu bir seyahat sunmaya da önem veriyoruz. Son model araçlardan oluşan filomuz ve alanında uzman kadromuz ile sizlere güvenli bir seyahat sunuyoruz. Araçlarımızın düzenli kontrollerini ve bakımlarını yaptırarak sorunsuz bir turizm taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Şehir içi ve şehir dışı gezilerde / etkinliklerde kişi sayısına göre özel çözümler sunarak uygun fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyoruz.


Kısa mesafe ve uzun mesafe seyahatleriniz için minibüs, otobüs ve midibüs gibi farklı boyutlarda araçlar ile size ihtiyacınız doğrultusunda hizmet veriyoruz. Araç seçimini yaparken mesafe, yolcu sayısı, bütçe ve konfor gibi pek çok etkeni göz önünde bulundurarak size en uygun fiyatlı seçenekleri sunuyoruz.


Şehir içi ve şehir dışı gezilerde tur boyunca ekibin ulaşımını sağlamak için kullanılan gezi servisleri günlük veya daha uzun süreli olarak kiralanabilir. Örneğin, Ankara’dan Çanakkale’ye düzenlenecek 2 günlük bir gezi için ihtiyaç duyduğunuz aracı RSB Turizm ile uygun fiyat avantajı ile kiralayabilirsiniz. Uzman şoför kadromuz ile tüm gezilerinizde güvenle yolculuk edebilirsiniz. Okul gezileri, şirket gezileri, dernek gezileri ve diğer tüm gezi etkinlikleri için servis kiralama hizmeti almak için bize site üzerindeki iletişim kanallarından ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com