PERSONEL TAŞIMACILIĞI


RSB Turizm, yıllardır Ankara bölgesinde servis taşımacılığı hizmeti veren bölgenin en köklü firmalarındandır. Her ölçekte firma için işyeri servisi hizmetini güvenle sağlayan firmamız ile çalışanlarınızın güvenle ve zamanında evlerinden işlerine gelmelerini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve geniş güzergâh seçenekleri ile RSB Turizm personel servisi ihtiyaçlarınız için en doğru tercih olacaktır.


Personel taşımacılığında güvenli taşımacılık, uygun fiyat, geniş filo seçeneği, son model araçlar ve uzman şoför kadrosu gibi dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Ankara’da yıllardır hizmet veren ve sektörün öncü firmalarından olan RSB Turizm tüm bu konularda yılların tecrübesi ile özenle çalışmaktadır. Son model araçlardan oluşan filosu ve uzman kadrosuyla firmamız çalışanlarınıza hem konforlu hem de güvenli bir personel taşımacılığı hizmeti sunar. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır ve seyahat güvenliği ön planda tutulur.


Ankara’da bulunan şirket, fabrika ve benzeri tüm firmaların çalışanları için işyeri servisi hizmeti veriyoruz. Ankara’da tüm bölgelerine ulaşımı kolaylaştıran ve çalışanlarınızın evden işe ve işten eve zamanında ve kolayca gitmelerini sağlıyoruz. Bu hizmeti verirken firmaların ihtiyaçlarına göre özel düzenlemeler yaparak tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamaya çalışıyoruz. Personel taşımacılığında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor ve en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.


RSB Turizm olarak çalışmış olduğumuz müşterilerimizin çıkarlarını hep ön planda tutarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alıyor eksiklerimizi gidererek en iyi hizmeti sunmak için gereken aksiyonları ivedilikle alıyoruz. Siz de 1998’e dayanan tecrübemizle sunduğumuz personel taşımacılığı hizmetimizden yararlanmak için hemen site üzerinde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.


GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com