ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI


Ankara’da bulunan okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, kolej, özel okul ve üniversite gibi tüm eğitim kurumları için öğrenci servisi hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerin belirtilen saatte evlerinden alınarak okula bırakılması ve akşamları okullarından alınıp yine evlerine bırakılmasını kapsayan öğrenci taşımacılığı güven gerektiren bir alandır. Çocuklarınızı emanet edeceğiniz ve işinin ehli olduğuna güvendiğiniz bir servis firması ile çalışmanız oldukça önemlidir. Bu nedenle de yıllardır sektörde hizmet veren, gerekli belgelere ve uzman kadroya sahip bir firma ile çalışmaya özen göstermelisiniz.


RSB Turizm çocuklarınızın güvenle seyahat etmesi için gereken tüm önlemleri alır. Servis şoförleri ve okul öncesi servislerde görevli diğer personeller özenle seçilir. Servislere öğrenci ve firma görevlileri dışında kimsenin alınmasına izin verilmez. Öğrenci servis taşımacılığında kullanılan tüm araçların düzenli olarak bakımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Böylece öğrencilerimizin evlerinden okullarına güvenle seyahat etmesini sağlıyoruz.


Öğrencilerimizin zamanında, konforlu ve güvenilir bir şekilde okullarına ulaştırmak bu konudaki asli görevlerimizdir. Taşınan tüm personel ve öğrencilerimiz ferdi kaza sigortası kapsamına alınır. Bunun yanı sıra "RSB TURİZM" ISO ve TSE belgeli iş deneyimi bulunan kurumsal bir şirkettir. Yetişmiş eğitimli, dürüst ve güvenilir kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Çocuklarımız her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da mutlaka aynı adrese teslim edilirler. Yolun kapalı olması, kazı çalışması yapılması, girilemeyen ve dönüşü olmayan sokaklar, park alanı ve olağanüstü haller istisnadır.


Servis araçlarına öğrenci ve öğretmen dışında kimsenin alınması yasaktır.


Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur.


Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilmelidir.


Öğrenci aynı aracın güzergâhı üzerindeki başka bir adrese bırakılacaksa servis sürücüsüne, farklı bir aracın güzergâhında ve başka bir adrese bırakılacaksa ilgili okulun firma ulaşım sorumlusuna yazılı bilgi verilmelidir.


Şirketi temsilen RSB TURİZM adına ulaşım sorumlusu sürekli olarak okulda bulunur. Bütün organizasyonlar genel müdüre bağlı olarak RSB TURİZM ulaşım sorumlusu tarafından yürütülür.


Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye alınması ile mağduriyet oluşmadan servis devam etmektedir.


GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com