KONGRE VE SEMİNER


Ankara ve İç Andolu Bölgesinde fuar, kongre ve seminerler için özel şirketlere ve kamu kurumlarına taşımacılık hizmetini son model minibüslerimiz, otobüslerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Eğitim, kongre, seminer ve fuar katılımlarınız için sizleri Ankara Havalimanında karşılıyor ve seminerin olduğu bölgeye güvenle ulaştırıyoruz. Firmaların ve kurumların Ankara kongre transfer taşımacılığı ihtiyaçları konusunda organizasyon hizmeti sunan firmamız bu konuda gerekli yetki belgelerine sahiptir.


Ankara’da turizm taşımacılık alanında faaliyet sunan firmalar arasında ayrıcalıklı bir konumda bulunan firmamız profesyonel hizmet sunma konusunda %100 memnuniyet garantili çalışmaktadır. Zamanlamanın çok önemli olduğu fuar kongre seminer taşımacılığında uçağınız alana inmeden önce araçlarınızı hazır bulunduruyor ve sizleri gideceğiniz yere tam zamanında ulaştırıyoruz. Transfer bölgelerimiz arasında Ankara merkez, Eskişehir, Kırıkkale, Konya ve tüm İç Anadolu Bölgesi yer almaktadır. Ankara seminer transferi almak isteyen konuklarımız müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve rezervasyonlarını telefon ile yaptırabilirler.


Bayi toplantıları, kongre, fuar ve seminer gibi organizasyonlar için turizm taşımacılığı ve transfer hizmeti sunan My Transfer, yılların tecrübesi, donanımlı araçları ve eğitimli personeli ile kusursuz taşımacılık ve transfer hizmeti sunmaktadır. Ankara kongre ve seminer taşımacılığı tek yön yada gidiş dönüş olarak yapılabilir. Temel hizmetlerimiz arasında Ankara seminer transferi, kongre taşımacılığı, organizasyon taşımacılığı, Ankara fuar transferi, turizm taşımacılığı yer almaktadır.


Fiyatlandırma kişi başı değil araç başınadır. Tüm araçlarımız bakımlı ve transfere başlamadan hemen önce tüm kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Temel prensiplerimiz, güvenlik, konfor ve memnuniyettir. Bu konuda son derece hassas davranan firmamız misyonu gereği bu kurallardan asla taviz vermemektedir.


GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com