HAKKIMIZDA


1966 yılında Ankara ili Sincan ilçesi, yeni Peçenek köyünde doğdum. 1998 yılında 1 araç ile çeşitli kurumlardan iş alarak servis taşımacılığı işine başladım. 2011 yılında çocuklarım, Seyit Mehmet Özşensoy ve Berat Özşensoy ile R.S.B. Turizm şirketini kurdum. Halen Ankara ili Sincan ilçesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tek bir servis ile öğrenci ve personel taşımacılığı işine başlayan R.S.B. Turizm, dürüst ve istikrarlı yönetim anlayışı ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış, planlı ve düzenli organizasyon anlayışı sayesinde büyüme trendini yakalayarak daha kaliteli hizmet verecek seviyeye ulaşmıştır. 2017 yılında yeni hizmet yerimiz ile yönetimin ve çalışanların özverili, güvenilir çalışmaları sayesinde, her geçen gün taşıma alanında ismini daha çok duyurmuştur.


RSB Turizm olarak personel taşımacılığı sektöründe en ileri teknolojiyi kullanarak kalifiye personeli çalıştırarak ve insan sağlığı ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak müşterilerimize en güvenli taşımacılık hizmetini sunmayı ve sürekli gelişen bir sistem yaratmayı ilke olarak benimsemekteyiz.


Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan elemanlarımızı kalitemizin mimarlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir. Personelinizin güne başlarken, ulaşımda yaşayacakları stresi ve problemleri düşünerek yorulmasına izin vermiyoruz. Aktif üretim gücünden %100 verim almanız için hizmetinizdeyiz.


Neden Biz?


Kuruluşumuz, bu hizmetin önemine yönelik detaylara iniyor. Detaylar kaliteyi, kalite memnuniyeti getiriyor. On beş yıldır bu konuda hizmet veren kuruluşumuz da sizinle aynı düşüncede. İnsanın bedensel rahatlığını, ruhsal huzurunu, dolayısıyla da aktif üretimini maksimum oranda değerlendirme ortamını sağlıyor.


Sizin bu düşünceyle personelinize sağlamak istediğiniz ulaşım hizmetinin sorumluluğunu; temiz ve bakımlı araçlarımız, sorumluluk sahibi şoförlerimiz ve tecrübemize dayanan güvenilir hizmet anlayışıyla yerine getirmek istiyoruz.Taşımacılık; bilgi ister, tecrübe ister, sorumluluk ister. Biz bu sorumluluk bilinci ile on iki yıldır hizmet veriyoruz.


Sektörde artan rekabet ve piyasa koşulları karşısında hizmet kalitesinden ödün vermemek adına her geçen yıl büyümeye trendini istikrarlı bir şekilde artırarak sektöründe kaliteli şirketlerden biri olmuştur.GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com