GEZİ VE ORGANİZASYON


RSB Turizm, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek gezi, düğün ve toplantı hizmetleri vb. gibi araç taleplerinizi de karşılamaktadır. Güvenilir kadromuzla en kısa zamanda isteklerinize cevap verilmektedir. Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Şirketimiz deneyimli personeli ve geniş araç filosu ile bu talepler doğrultusunda isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunmaktadır.


RSB Turizm, şehir içi ve şehirler arası, gezi ve transferlerinizi dikkatli ve eksiksiz olarak organize eder. Anlık değişiklikler için daha önceden önlemlerini alır ve sürprizlere hazırlıklıdır. Havalimanı-otel ve havalimanı-şirket transfer hizmetleriniz 4-9-17 ve 27-45 kişilik, 0-5 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler tarafından gerçekleştirilmektedir.


Düğün, nişan, toplantı ve merasim,Şehir içi ve Şehirler arası gezi gibi organizasyonlarınız için yine 4- 9-17, 27-45 kişilik, 0-5 yaş gruplarındaki araçlarla, konusunda uzman sürücüler ile gerçekleştirilmektedir.


Sizi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan RSB Turizm gelecek günlerde daha büyük başarılara sizin katkılarınızla imza atmaya ve memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.


Personel, öğrenci taşımacılığı ve gezi organizasyonlarında "Güvenli taşımacılığın adresi" sloganı ile hareket eden RSB Turizm: Genç, dinamik, profesyonel yönetim kadrosu, Eğitimli, güvenilir personeli, Modern ve bakımlı araç filosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; zamanında, güvenilir hizmet sunmayı ve kalite hedefleri doğrultusunda kalite seviyesini sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir.


Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden Beyler Seyahat, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve hertürlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.


GALERİ
Resimler

Videolar
İLETİŞİM
Adresimiz :
Andiçen Mahallesi Koray Sokak No: 4, 06930 Sincan / ANKARA

Telefonlarımız :
Ofis Tel: 0 (312) 269 33 30

Seyit Mehmet ÖZŞENSOY :
0 (533) 388 22 92

Berat ÖZŞENSOY :
0 (553) 872 27 20

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
www.oguzsoftware.com